Description
Мій дід був великим профспілковим діячем. Як такий, він багато їздив із делегаціями соцкраїнами. У ресторанах він любив випитувати у кухарів рецепти страв, які йому сподобалися. Ця страва привезена дідом із Китаю. Не знаю, як воно називається в оригіналі, у сімейній кухні це називається "картопля по-китайськи"
Ingredients
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
Картошку нарезать соломкой и замочить в воде на час
В разогретое масло поместить перец и чеснок. Обжарить, чтобы они отдали маслу вкус, и удалить из сковородки.
Положить картофель, обжаривать 1 минуту
Внести уксус и соль и готовить еще 1 минуту
Подавать можно как теплый салат и как холодную закуску. Картошка будет полусырой, хрустящей.
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.