Description

Пиріг
Чому саме фентезі? Тому що ідея тільки прийшла. Я прийшла на кухню спекти щось на вечерю собі і коханому сину, який знову захворів... Думала, думала, чим би нас порадувати. У холодильнику багато всього, але що з цього всього приготувати? На десерт я запекла кокосовий кухень, за що дякую Красуні (ну, про це я їй напишу пізніше), а на щось не солодке? Ну а у мене вийшов смачний, ніжний, чізкейк (як я їх люблю...), приходьте дівчата (і хлопці, звісно) спробувати шматочок :-) А готується він ще й швидко та просто, просто вимісіть та випікайте, не забруднивши рук! До речі, це мій 90-й рецепт...

Ingredients

  • Яйце куряче

    2 шт

  • Сметана

    150 г

  • Борошно пшеничне

    150 г

  • Олія

    1 ст. л.

  • Сода

    1 ч. л.

  • Спеції

  • Ковбаса

    100 г

  • Сир твердий

    100 г

  • Зелень

  • Кунжут

  • Томатна паста

    1 ст. л.

Cooking

step-0
Сначала два яйца взболтать с щепоткой соли, влить сметану - 150гр. Всыпать соду, муку, чтобы получилось тесто как на оладьи. Колбасу нарезать кубиками. Влить ложку масла
step-1
Подмешать томатную пасту, тертый сыр, укроп, специи.
step-2
Ну вот впрочем и все. Выкладываем в смазанную маслом форму, посыпаем кунжутом и в духовку на 25мин. при 200гр.
step-3
Сверху образовалась тоненькая корочка. Готовность проверяем спичкой. У меня в нескольких местах вылез сырок на поверхность. Вынимаем, остужаем и зовем домашних, я звала своего "кашлюна". Ему понравился, несмотря на отсутствие аппетита и температуру :- (
step-4
Режем на кусочки. Приятного аппетита!!! Пирог нежный, ароматный и вкусный. А главное быстрый и ленивый :-)
Comments and reviews

Leave a comment or a recipe review

Leave comments can only registered users.

Register, or Login if you are already registered.