Description
Чому саме фентезі? Тому що ідея тільки прийшла. Я прийшла на кухню спекти щось на вечерю собі і коханому сину, який знову захворів... Думала, думала, чим би нас порадувати. У холодильнику багато всього, але що з цього всього приготувати? На десерт я запекла кокосовий кухень, за що дякую Красуні (ну, про це я їй напишу пізніше), а на щось не солодке? Ну а у мене вийшов смачний, ніжний, чізкейк (як я їх люблю...), приходьте дівчата (і хлопці, звісно) спробувати шматочок :-) А готується він ще й швидко та просто, просто вимісіть та випікайте, не забруднивши рук! До речі, це мій 90-й рецепт...
Ingredients
-
2 шт
-
150 г
-
150 г
-
1 ст. л.
-
1 ч. л.
-
-
100 г
-
100 г
-
-
-
1 ст. л.
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
Сначала два яйца взболтать с щепоткой соли, влить сметану - 150гр. Всыпать соду, муку, чтобы получилось тесто как на оладьи. Колбасу нарезать кубиками. Влить ложку масла
Подмешать томатную пасту, тертый сыр, укроп, специи.
Ну вот впрочем и все. Выкладываем в смазанную маслом форму, посыпаем кунжутом и в духовку на 25мин. при 200гр.
Сверху образовалась тоненькая корочка. Готовность проверяем спичкой. У меня в нескольких местах вылез сырок на поверхность. Вынимаем, остужаем и зовем домашних, я звала своего "кашлюна". Ему понравился, несмотря на отсутствие аппетита и температуру :- (
Режем на кусочки. Приятного аппетита!!! Пирог нежный, ароматный и вкусный. А главное быстрый и ленивый :-)
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.