Description

Побачила вчора на німецькому форумі це карпаччо і не змогла втриматися від спокуси! Приготувала собі на сніданок і поспішаю поділитися з вами, тому що смак цієї легкої страви просто чудовий! Рецепт присвячується Катюші/katico. Катюш, я довго шукала таку вишукану красу з молодими паростками для тебе в подарунок! Дякуємо за підтримку та он-лайн консультації!

Ingredients

  • Огірок

    200 г

  • Редиска

    4-5 шт

  • Паростки

  • Сир козячий

    30-50 г

  • Оцет

    2 ст. л.

  • Оливкова олія

    2 ст. л.

  • Сіль

  • Перець білий

  • Зелень

    2-3 шт

Cooking

step-0
Нарезать огурец и редиску тонкими дольками.
step-1
Выложить их поочерёдно на блюдо. Для заправки смешать вилкой бальзамический уксус, оливковое масло, щепотку соли и перца. Уксус бывает разной кислоты, поэтому лучше заправку попробовать и отрегулировать вкус щепоткой сахара. Добавить мелко рубленную зелень. Я выбрала укроп.
step-2
Разложить на овощи по кофейной ложечке мягкого козьего сыра.
step-3
Полить заправкой. И разложить сверху ростки редиски.
step-4
Непередаваемо вкусное сочетание!
Comments and reviews

Leave a comment or a recipe review

Leave comments can only registered users.

Register, or Login if you are already registered.