Це один із старих рецептів. Я його використовую, коли є старе варення, яке вже ніхто не їсть, а в пирозі воно дає свій смак. У мене сьогодні полуничне, трирічка. А на смак – смакота!
Яйца взбить с сахаром и затем добавить все ингредиенты, постоянно взбивая. Полученную смесь вылить в форму и выпекать при 170-180*C 50-60 мин. Сверху полить растопленным шоколадом.
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.