Description
Сьогодні мій синулька закінчує черговий навчальний рік. Попереду 5 клас. Але спочатку довгоочікувані ЛІТНІ КАНІКУЛИ!!!!! Цей пиріжок я придумала і спекла для мого сина Єгора. Також присвячую його всім діткам, які працюють у школах, гімназіях, ліцеях і нехай зі смаком цього пирога забудуться усі минулі помилки, їхні дитячі неприємності та на все життя запам'ятаються лише добрі спогади про школу!!!!!
Ingredients
-
100 г
-
2 ч. л.
-
200 г
-
200 г
-
200 г
-
200 г
-
6 шт
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
В миску выкладываем все ингредиенты,сливочное масло предварительно растопить.
Всё очень тщательно перемешиваем.
Получившуюся массу выкладываем в смазанную маслом форму.
Выпекаем в предварительно разогретой духовке до 180*С не более 30 минут (следить за процессом выпекания) до золотистого цвета.
Мой сынулька любит чтобы было посыпано сахарной пудрой,поэтому ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОСЫПЕМ :-D !!!Получился вот такой красавец!
Вот такой пирожок в разрезе.
А это форма которую я использовала для выпечки.
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.