Description

Пиріг
Сьогодні мій синулька закінчує черговий навчальний рік. Попереду 5 клас. Але спочатку довгоочікувані ЛІТНІ КАНІКУЛИ!!!!! Цей пиріжок я придумала і спекла для мого сина Єгора. Також присвячую його всім діткам, які працюють у школах, гімназіях, ліцеях і нехай зі смаком цього пирога забудуться усі минулі помилки, їхні дитячі неприємності та на все життя запам'ятаються лише добрі спогади про школу!!!!!

Ingredients

  • Масло вершкове

    100 г

  • Розпушувач тіста

    2 ч. л.

  • Цукор

    200 г

  • Стружка кокосова

    200 г

  • Борошно кукурудзяне

    200 г

  • Вишня

    200 г

  • Яйце куряче

    6 шт

Cooking

step-0
В миску выкладываем все ингредиенты,сливочное масло предварительно растопить.
step-1
Всё очень тщательно перемешиваем.
step-2
Получившуюся массу выкладываем в смазанную маслом форму.
step-3
Выпекаем в предварительно разогретой духовке до 180*С не более 30 минут (следить за процессом выпекания) до золотистого цвета.
step-4
Мой сынулька любит чтобы было посыпано сахарной пудрой,поэтому ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОСЫПЕМ :-D !!!Получился вот такой красавец!
step-5
Вот такой пирожок в разрезе.
step-6
А это форма которую я использовала для выпечки.
Comments and reviews

Leave a comment or a recipe review

Leave comments can only registered users.

Register, or Login if you are already registered.