Description
Ось цікаво, які емоції ви зазнали, прочитавши назву рецепту? Я, натрапивши в інтернеті на такі огірки, була збентежена. Невже ще й так можна знущатися з огірків?! Можна, виявляється. І треба! Така прикольна закуска вийшла. Тож якщо вам у домофон дзвонять друзі та побрязкують пляшками, то ви майже зі швидкістю світла можете приготувати їм таку незвичайну закуску. Навіть якщо друзі вас не тішать своєю раптовою появою (як у моєму випадку), то все одно приготуйте. Смішно і смачно похрумтіти такими огірками під телевізор.
Ingredients
-
4 шт
-
1 шт
-
4 ст. л.
-
1 ст. л.
-
-
-
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
Из яйца, муки, водки и жгучего перца замешиваем нежидкий кляр. Можете добавить немного соли. Я малосол, мне хватило огурца.
Огурцы режем вдоль на 4 части.
Обмакиваем каждый огуречный брусок в кляр и выкладываем на горячую сковороду с маслом. Обжариваем с двух сторон до румяной корочки.
Можно упортеблять эту закуску и в горячем, и в тёплом, и в холодном виде. Мне очень понравились такие огурчики!
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.