Description
Найбільш музичний продукт – це, звичайно, ФА-СІЛЬ. З неї я й приготувала цю скрипку. Чому, ви спитаєте, одна струна? Існує думка, що Паганіні грав навіть на одній струні. Музикант грав на скрипці, я йому в очі дивився, Я не те, щоб цікавив - я летів по небу. Я не те, щоб від нудьги, я сподівався зрозуміти, Як уміють ці руки ці звуки витягувати З якоїсь деревини, з якихось блідих жив, З якоїсь там фантазії, якою він служив. А ще треба в душу до нас проникнути і підпалити. А чого з нею церемонитись, чого її берегти. Щасливий будинок, де спів скрипки наставляє нас на шлях. І вселяє в нас надію; інше - якось. Щасливий інструмент, притиснутий до незграбного плеча, По чиєму благословенню я по небу лечу. Щасливий той, чий шлях недовгий, пальці злі, смичок гострий, Музикант, що збудував з душі моє багаття. А душа, це вже точно, якщо обпалена, Справедливіша, милосердніша і праведніша вона. Б. Окуджава На конкурс "Кулінарна гама смаків"
Cooking
К сожалению, не было в магазине красной фасоли, купила белую, честно говоря, не думала, что решусь делать из фасоли форму скрипки. Красная смотрелась бы лучше. Отвариваем фасоль в небольшом количестве воды,разминаем ее толкушкой или в блендере и охлаждаем.
В пюре добавляем размягченное сливочное масло, чтобы получилась эластичная масса, вымешиваем ее и укладываем на тарелку, придавая форму скрипки.
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.