Description
Восени сезон яблук. Але цей пиріг смачніший з антонівкою. У мене його дуже люблять. Я його печу кожних вихідних. Може бути схожий рецепт на сайті. я не дивилася. Але я (як мені здається) вигадала його сама. У мене велика сім'я, тому я готую великою порцією. Якщо комусь це багато, то можна приготувати на половину.
Ingredients
-
8 шт
-
2 стак.
-
2/3 стак.
-
0,5 л
-
2 шт
-
2 стак.
-
1 ч. л.
-
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
Яблоки очистить, порезать кубиками
Соединить все ингридиенты. Муку, сахар, манку, сметану яйцо, соду ( я не гашу). Тесто должно получится как густая сметана.
Смешать с яблоками. Форму смазать сливочным маслом. Выливаем тесто в форму и выпекаем в духовке 30 минут и еще 5 минут запекаю с верху
Достаем из духовки. Приятного аппетита!
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.