Description

Пиріг
Осінь за вікном. Останні дні відбуває тепло, відбиваючись сонячними променями від неминучої зими. Ще зеленіють листя на деяких деревах, а інші повністю віддали свої літні вбрання під ноги випадкових перехожих на розтерзання. Як приємно, пройшовши листям, пошелестіти ними, розкидаючи в різні боки і відчути їх, ще літнє тепло, вдосталь насолодитися гарним оздобленням дерев червоно-жовто-оранжевого кольору на фоні неба, що синіє вдалині. Як, вам не подобається, що листя шарудить під ногами і повільно обсипається зверху? І що пил швидко покриває ваші свіжонагуталінені туфлі, а на ніс повільно осідає "противний" кленовий лист, коли ви піднімаєте обличчя, щоб подивитися на світлофор? А дим? Ви відчуваєте запах осені, запах спалюваного листя? Згадайте, як у дитинстві сиділи біля багаття і підкидали у вогонь оберемки жовтих залишків літа, а вони, згоряючи, дарували вам незабутні хвилини щастя та безтурботного дитинства. Ні? Вам гидко, вас просто дістав цей нескінченний дим? Чи вам не подобаються вже холодні і не такі короткі дощі, які змушують промокати та розклеюватись майже нові чоботи? Застуда з новою силою взялася за ваш організм… Ну тоді… Та ви просто не романтик! Ось ви хто. Ви сумно стурбований проблемами занудливий тип! Листопад вам на голову! ... уявіть на мить, що осені могло б і не бути. Як у Африці. Уявляєте: осені – ні. А я не уявляю. Невже ви розучилися радіти навколишньому світу?... Але ж досить відволіктися, трішки розслабитися і спробувати посміхнутися. Просто посміхнутися зустрічному, який у відповідь усміхнеться вам, посміхнутися цьому жовтому листю, яке дасть вам відповідь тихим шерехом, усміхнутися небу і хмарам, що привітно дивляться на вас зверхньо. Давайте всі разом вийдемо на вулицю, у парк, за місто, попросимо осінь затриматися ще хоч на день, на годину. І вона неодмінно залишиться, вона добра, бо дарує нам свій душевний спокій і тепло… …Завтра, можливо, підуть дощі. Потім сніг накриє неприбране листя ніжним покривалом. Буде грудень… Зима… Але то вже інша історія. І, звичайно, теж світла і добра.

Ingredients

  • Яйце куряче

    3 шт

  • Цукор коричневий

    80 г

  • Шафран

  • Ваніль

  • Сіль

  • Борошно пшеничне

    30 г

  • Розпушувач тіста

    1 ч. л.

  • Цедра лимона

  • Родзинки

    3 ст. л.

  • Горіхи кедрові

    100 г

Cooking

step-0
Отделить белки от желтков. Белки взбить с щепоткой соли до устойчивых пиков. Желтки хорошенько взбить с сахаром, шафраном и ванилью.
step-1
На желтковую массу выложить взбитый белок, осторожно сверху насыпать муку, смешанную с разрыхлителем, добавить цедру, орешки и изюм. Аккуратно перемешать снизу вверх.
step-2
Сразу же наполнить получившимся тестом силиконовую форму, посыпать сверху орешками (по желанию) и поставить в разогретую до 180 градусов духовку на 30-35 минут. Готовый пирог остудить в форме. Можно посыпать сахарной пудрой.
step-3
Приятного аппетита!!!
Comments and reviews

Leave a comment or a recipe review

Leave comments can only registered users.

Register, or Login if you are already registered.