Description

Шарлотка
Здрастуйте, шановні Кухарі та гості сайту! Вперше вирішила викласти свій рецепт. Хвилювально, скажу я Вам))) По суті, це та ж шарлотка, але з деякими доповненнями... Готується дуже просто, але результат-очаровано смачний десерт, легкість якому надає кислинка, а крем робить його ніжним-ніжним. Назва "Біскейк" - широта фантазії мого чоловіка. Він у мене взагалі умілець перекручувати та плутати назви))) Але в нашій родині якось прижилося))) Сподіваюся, що Вам сподобається! Буду рада будь-яким коментарям!

Ingredients

  • Яйце куряче

    4 шт

  • Цукор

    1 стак.

  • Борошно пшеничне

    1 стак.

  • Сода гашена оцтом

    1/3 ч. л.

  • Сметана

    200 мл

  • Цукор

    2 ст. л.

  • Кориця

    1 ч. л.

  • Яблуко

    2 шт

  • Ягода

    1/2 стак.

Cooking

step-0
Яблоки чистим от кожуры, удаляем сердцевину, режем на дольки, укладываем в форму. Сверху засыпаем наши ягодки.
step-1
Теперь готовим тесто: яйца хорошо взбить с сахаром, добавить соду, вмешать муку. Тесто должно быть как густая сметана и литься на начинку, покрывая каждое яблочко и ягодку.
step-2
В разогретую до 170 градусов духовку ставим форму и выпекаем 20 минут. Время выпекания, вообще-то, зависит от Вашей духовки. Готовность определяем по румяной корочке и сухой спичке. В это время взбиваем сметану и сахар.
step-3
Разравниваем крем по всей поверхности пирога, посыпаем корицей и... все, наша красотка готова)))
step-4
На вкус она очаровательна))) мммм...
Comments and reviews

Leave a comment or a recipe review

Leave comments can only registered users.

Register, or Login if you are already registered.