Description
Здрастуйте, шановні Кухарі та гості сайту! Вперше вирішила викласти свій рецепт. Хвилювально, скажу я Вам))) По суті, це та ж шарлотка, але з деякими доповненнями... Готується дуже просто, але результат-очаровано смачний десерт, легкість якому надає кислинка, а крем робить його ніжним-ніжним. Назва "Біскейк" - широта фантазії мого чоловіка. Він у мене взагалі умілець перекручувати та плутати назви))) Але в нашій родині якось прижилося))) Сподіваюся, що Вам сподобається! Буду рада будь-яким коментарям!
Ingredients
-
4 шт
-
1 стак.
-
1 стак.
-
1/3 ч. л.
-
200 мл
-
2 ст. л.
-
1 ч. л.
-
2 шт
-
1/2 стак.
//= Yii::t('app', 'Total calories: ') . $recipe['ingredients']['total_calories'] ?>
Cooking
Яблоки чистим от кожуры, удаляем сердцевину, режем на дольки, укладываем в форму. Сверху засыпаем наши ягодки.
Теперь готовим тесто: яйца хорошо взбить с сахаром, добавить соду, вмешать муку. Тесто должно быть как густая сметана и литься на начинку, покрывая каждое яблочко и ягодку.
В разогретую до 170 градусов духовку ставим форму и выпекаем 20 минут. Время выпекания, вообще-то, зависит от Вашей духовки. Готовность определяем по румяной корочке и сухой спичке. В это время взбиваем сметану и сахар.
Разравниваем крем по всей поверхности пирога, посыпаем корицей и... все, наша красотка готова)))
На вкус она очаровательна))) мммм...
Leave a comment or a recipe review
Leave comments can only registered users.
Register, or Login if you are already registered.